Vietnamas 11 d.

Kelionės programa

Vietnamas 10n./11d.
Hanojus – Nin Bin – Halongo įlanka – Hujė – Hojanas – Hošiminas – Mekongo delta

1 DIENA: ATVYKIMAS Į HANOJŲ – GASTRO TURAS (maitinimas: vakarienė)
Atvykus į Noi Bai oro uostą, mūsų gidas ir vairuotojas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į viešbutį miesto centre.
Po pietų vyksite į gastro turą po Hanojuje esantį senąjį kvartalą ir atrasite visus jo kampelius. Mėgausitės nuostabiu vietiniu maistu, įskaitant:
Banh Cuon: vietnamietiški garuose virti ryžių suktinukai
Bun Cha: ryžių makaronai su kepta kiauliena.
Hoa Qua Dam: vaisių indeliai – vienas iš populiariausių jaunų žmonių vėsinančių patiekalų karštomis vasaros dienomis. Per karščius mėgautis saldžiais, gaiviais ir vėsiais vaisiais indeliuose yra nuostabus dalykas, kurį mėgsta visi.
Kava su kiaušiniu: vietnamietiškas gėrimas, tradiciškai ruošiamas iš kiaušinių trynių, cukraus, kondensuoto pieno ir robustos kavos.
Galiausiai keliaujame į Ta Hien gatvę. Ji vadinama „Hanojaus senojo kvartalo alaus kampeliu“. Mūsų gidas parveš jus atgal į viešbutį. Nakvynė Hanojuje.

2 DIENA: EKSKURSIJA PO HANOJŲ (maitinimas: pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių mūsų gidas pasitiks jus viešbučio vestibiulyje. Aplankysime Hanojų ir 1975 m. baigtą statyti Ho Ši Mino kompleksą. Aplankysime Ho Ši Mino mauzoliejų. Kompleksą sudaro Prezidento rūmai, Namas ant stulpų, Ho Ši Mino mauzoliejus ir Vieno stulpo pagoda. Po to aplankysime Literatūros šventyklą, kuri iš pradžių buvo pastatyta kaip Konfucijaus šventykla, čia 1070 m. įkurtas pirmasis Vietnamo universitetas. Šventykla pabrėžia Vietnamo visuomenės švietimo svarbą.

Pietausime gražiame restorane miesto centre.
Po pietų tęsiame kelionę ir aplankome Ngoc Son šventyklą bei Hoan Kiem ežerą: Ngoc Son šventykla stovi mažoje Hoan Kiem ežero saloje, o jos istorija siekia XIII amžių. Šventyklą pasieksite per Huc tiltą, kuris pažodžiui reiškia „vieta, kurią paliečia ryto saulės spinduliai“. Hoan Kiem ežeras yra vietinis miesto taškas ir daugelio legendų šaltinis. Po to 45 minučių kelionė dviračiu po senąjį kvartalą: dar vadinamą 36 gatvėmis, šiame triukšmingame siaurų gatvelių rajone įsikūrę tūkstančiai mažų įmonių ir parduotuvėlių savininkų. Iš pradžių kiekvienas iš 36 gatvelių pavadinimų buvo susijęs su jose parduodamais produktais. Tai puiki vieta apžiūrėti pėsčiomis, kurioje galite padaryti daugybę nuotraukų. Prieš grįždami į viešbutį, Thang Long teatre pasimėgausime vandens lėlių pasirodymu – tradiciniu vietnamiečių spektakliu. Nakvynė Hanojuje.

3 DIENA: HANOJUS – NIN BINAS (MAITINIMAS: pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių mūsų vairuotojas ir gidas pasiims jus iš viešbučio. Tuomet vyksime į Nin Biną – žinomą kaip pirmąją Vietnamo sostinę 10 amžiuje. Pirmiausia aplankysime Hoa Lu – vaizdingą X a. senovės Vietnamo karalystės sostinės, vadinamos 41 metus (968-1009 m.) Dai Co Viet, vietą. Aplankysite 2 žymias šventyklas, vadinamas Karaliaus Dinh šventykla ir Karaliaus Le šventykla. Pietūs bus patiekiami vietiniame restorane.
Po pietų leisimės į nuostabią kelionę laivu ir aplankysime Trang An grotas, kuriose yra 31 slėnis, 50 skersai vandens esančių urvų, 600 rūšių floros ir daugiau nei 200 rūšių faunos, daugelis jų įrašytos į Vietnamo Raudonąją knygą. Irkluodami per Trang An grotą tyliame, gaiviame kalnų ore, tik paukščių ir irklų garsams skambant, plaukiant skaidriame vandenyje, apsupti didingų miškingų kalnų, ant kurių ganosi baltosios ožkos, lankytojai galės mėgautis rojumi žemėje. Nakvynė Nin Bine.

4 DIENA: NIN BINAS – HALONGO ĮLANKA (maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame iš Nin Bino į Halongo įlanką, kur važiuosime 3 valandas. Halongo įlanka žinoma kaip garsiausia pasaulio paveldo vietovė Vietname dėl nuostabaus jūros kraštovaizdžio, tūkstančių įspūdingų salų ir salelių, kyšančių iš jūros, nuostabių urvų su stebuklingais įvairaus dydžio ir formos stalagmitais ir stalaktitais.
Atvykę jus pasitiks laivas. Plaukiant laivu į Halongo įlanką bus patiekti pietūs. Po pietų užsiimsime tam tikra veikla: apžiūrėsime lankytinas vietas, plauksime baidarėmis, maudysimės, lankysime urvus… (priklausomai nuo kiekvieno kruizo maršruto). Nakvynė kruize.

5 DIENA: HALONGO ĮLANKA – NOI BAI TARPTAUTINIS ORO UOSTAS – HUJĖ  (maitinimas:pusryčiai, pietūs)
Ryte mėgaukitės nuostabaus kraštovaizdžio vaizdais su puodeliu kavos ar arbatos, o paskui pusryčiaukite. Po pusryčių kruizas jus plukdys į įlankos gilumą. Priešpiečiai bus patiekti plaukiant atgal į uostą, o mūsų vairuotojas pasiims jus ir nuveš į Noi Bai tarptautinį oro uostą. Skrendame į Hujė. Jums atvykus, mūsų vairuotojas Jus paims ir nuveš į viešbutį. Nakvynė Hujė.

6 DIENA: EKSKURSIJA PO HUJĖ  MIESTĄ (maitinimas: pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių – visos dienos išvyka į Vietnamo senąją sostinę, kurioje 1802-1945 m. valdė Ngujenų dinastija, su pirmuoju sustojimu prie Imperatoriškosios citadelės, kur geriau suprasite Vietnamo karališkosios architektūros ir kultūros grožį.

Vėliau plauksime gražia drakonų valtimi Kvepalų upe ir aplankysime Thien Mu pagodą – vieną populiariausių Hujė lankytinų vietų. Ji įsikūrusi ant poetiškos Kvepalų upės kranto, pasižymi tipiška tradicine Hujė pagodų architektūra ir garsėja tuo, kad 1963 m. šios šventyklos budistų vienuolis Thich Quang Ducas susidegino dalyvaujant proteste prieš vyriausybę.
Toliau aplankysime karaliaus Ming Mango ir karaliaus Khai Dinh kapavietes, kurios yra gražiausi Nguyen dinastijos karališkosios architektūros kūriniai. Nakvynė Hujė.

7 DIENA: HUJĖ  – HOJANAS (maitinimas: pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vairuotojas ir gidas pasiima jus ir nuveža į Hojaną. Šiandien aplankysime senovinį Hojano miestą su pirklių namais, 400 metų senumo japonišku dengtu tiltu, Phuc Kien pagoda ir spalvingu turgumi prie upės.
Pietūs bus patiekti vietiniame restorane.
Po pietų vykstame aplankyti My Son Šventosios Žemės, kadaise buvusios dvasine Čampos karalystės, beveik tūkstantį metų dominavusios Pietryčių Azijoje ir nuo II a. iki XVI a. užėmusios didžiąją dalį centrinės Vietnamo dalies, sostine, turinčia labai turtingą istoriją ir kultūrą. Pasigrožėkite nuostabiais raudonų plytų bokštais ir VII-XIII a. šventyklomis. Grįžimas į viešbutį Hojaną. Nakvynė Hojane.

8 DIENA: HOJANAS  – HOŠIMINAS (maitinimas: pusryčiai)
Po pusryčių numatytas laisvas laikas. Šiandien turėsite galimybę savarankiškai atrasti senovinį Hojano miestą arba atsipalaiduoti nuostabiuose paplūdimiuose.
Po pietų mūsų vairuotojas pasiims Jus ir nuveš į Da Nango tarptautinį oro uostą. Atvykus į Tan Son Nhat tarptautinį oro uostą, mūsų vairuotojas Jus paims ir nuveš į viešbutį miesto centre. Nakvynė Hošimino mieste.

9 DIENA: EKSKURSIJA PO HOŠIMINO MIESTĄ (maitinimas: pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių mūsų gidas ir automobilis pasitiks jus viešbutyje Hošimino miesto centre ir pradėsime ekskursiją po Hošimino miestą. Pirmoji ekskursijos vieta, kurią aplankysime, bus Susivienijimo rūmai, buvusi Pietų Vietnamo prezidento rezidencija iki karo pabaigos 1975 m. balandžio mėn. Po Susivienijimo rūmų galėsite pasivaikščioti ir apžiūrėti keletą prancūzų kolonijinių statinių, įskaitant Notre Dame katedrą, senąjį centrinį paštą.
Toliau keliaukite į kinų kvartalą, Thien Hau pagodą, kuri dedikuota Jūros deivei. Apžiūrėkite šios žavios vietovės objektus, pradedant įmantriais frizais, raižytais paveikslais ir įspūdingais smilkalų ritiniais, kad galėtumėte padaryti puikių nuotraukų. Tada stebėkite gatvės gyvenimą siauromis gatvelėmis iki Binh Tay turgaus, kuriame prekiaujama viskuo – nuo drabužių iki džiovintų kalmarų.
Po pietų:
Pietaukite vietiniame restorane, tada toliau keliaukite į Karo palaikų muziejų, kuriame yra didžiulė abiejų Indokinijos karų ekspozicija. Kieme eksponuojamos didžiulės karinės transporto priemonės, taip pat tigrų narvai, kuriuose lankytojai gali pajusti, kaip karo metais teko būti kaliniu. Pačiame muziejaus pastate kiekviename aukšte pristatoma atskira karo ir karo nusikaltimų, įvykdytų Vietnamo žmonėms, tema. Ekskursiją po miestą baigsime Ben Thanh turguje, kuriame galima įsigyti bet ką. Važiuojame atgal į viešbutį. Nakvynė Hošimino mieste.

10 DIENA: HOŠIMINO MIESTAS – MEKONGO DELTA (maitinimas: pusryčiai, pietūs)
Apie 8:00 val. mūsų gidas pasiima jus viešbučio vestibiulyje, tada važiuojame į galingąją Mekongo deltą, kur nesuskaičiuojamomis upėmis ir kanalais plaukia laivai, namai ir turgus. Įlipę į laivą, plauksime upe (Mekongo atšaka) ir sustosime prie įvairių vietinių darbo vietų, įskaitant plytų gamyklą, kokosų apdirbimo cechą ir kilimėlių audimo namus. Po to laivas sustos ramiame kaimelyje, kur galėsite trumpai pasivaikščioti ir susipažinti su tikru deltos kaimo gyvenimu bei pasivažinėti dviračiu po tankias kokosų plantacijas.
12:00 val. pietaukite vietiniame restorane, esančiame pačioje kaimo vietovėje.
13:30 Toliau keliaukite į Kantą – Mekongo deltos širdį Vietname. Atvykę įsiregistruokite, laisvalaikis ir nakvynė Kanto viešbutyje.

11 DIENA: CAI RANG PLAUKIOJANTIS TURGUS – HOŠIMINO MIESTAS – TAN SON NHAT TARPTAUTINIS ORO UOSTAS (maitinimas: pusryčiai)
Ankstyvą rytą plaukiame laivu į Cai Rang plaukiojantį turgų – svarbiausią Mekongo deltos vietą, kur galėsite pasigrožėti nuostabiu kraštovaizdžiu ir pamatyti vietinių gyventojų, gyvenančių palei Mekongo kanalus, kasdienę veiklą, pasivaikščioti po kaimą, aplankyti ryžių lukštenimo malūną, ryžių makaronų gamybos cechą, kur galėsite susipažinti su vietnamiečių kasdienybe Mekongo deltoje. PASTABA: Cai Rang plaukiojimas anksti ryte būna judresnis ir mažiau turistų. Patariama atsibusti 6:00 val. ir būti pasiruošusiems kelionei laivu apie 6:30 val. Pusryčiai kelionės laivu metu bus patiekiami vietinių namuose.
Po to galėsite leisti savo laisvalaikį.
Po pietų mūsų vairuotojas ir gidas nuveš Jus į Tan Son Nhat tarptautinį oro uostą. Skrydis namo.

Kelionės datos:
įvairios pagal Jūsų pageidavimą ir skrydžio tvarkaraščius.

Kelionės kaina nuo 1278 eur/asm.
*kaina priklauso nuo pasirinktų viešbučių pažintinio-poilsinio turo metu. Detalesnės informacijos teiraukitės mūsų agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė autobusu/mikroautobusu pagal programą;
– apgyvendinimas 3*-5* viešbučiuose pagal programą pasirinktinai (kelionės kaina priklauso nuo viešbučio kategorijos)
– pervežimai pagal programą;
– maitinimas pagal programą (pažymėta programoje);
– angliškai kalbančio gido paslaugos;
– išvyka laivu Halongo įlankoje (bendras laivas);
– išvyka laivu Trand An, Hujė ir Mekongo delta;
– įėjimo mokesčiai.

Į kelionės kaina neįskaičiuota:
– lėktuvo bilietai Vilnius-Hanojus/Hošiminas-Vilnius (kaina tikslinama pasiūlymo pateikimo metu, apie/nuo 700 EUR/asm.);
– vietiniai skrydžiai;
– vizos mokestis;
– asmeninės išlaidos;
– sveikatos draudimas;

*Naujametiniu, šventiniu ar aukšto sezono periodu, kelionių kainos aukštesnės dėl didesnės lėktuvo bilietų ir viešbučių kainų . Teiraukitės agentūroje.

Pastaba:
-kelionės kaina nurodyta vykstant 2-iems asmenims. Esant daugiau žmonių kaina būtų mažesnė.
-kelionė gali būti organizuojama tik Jums ar Jūsų grupelei žmonių.

 

Daugiau informacijos teiraukitės mūsų agentūroje keliones@starttravel.lt arba +370 673 35773

Lietuvių

Uždarosios akcinės bendrovės START IN veiklos sritys: