Tailando rojus

Kelionės programa

TAILANDAS 12n./13d. Bankokas (2 nakvynės) – Upė Kwai (1 nakvynė) – Pataja (5 nakvynės) – Koh Chang (4 nakvynės) – Bankokas

 

1 DIENA. Skrydis VILNIUS–BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus į Bankoką su 1 persėdimu.

2 DIENA. BANKOKAS
Atvykimas į Bankoką, pasitikimas oro uoste, pervežimas į viešbutį Bankoke, apgyvendinimas. Laisvas laikas. Siūloma už papildomą priemoką pavakarieniauti aukščiausiame Tailando pastate Baiyoke Sky (apie 45 EUR). Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. BANKOKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Visos dienos ekskursija po Bankoką. Ekskursijos metu aplankysite Auksinio budos šventyklą (Golden Buddha Temple), kurioje saugoma auksinė Budos statula pagaminta iš 5,5 tonos gryno aukso ir yra didžiausia gryno aukso Budos statula visame pasaulyje. Apžiūrėsite Rymančio Budos (Wat Pho) šventyklą, kurioje saugoma didinga 46 metrų ilgio ir 15 metrų aukščio Budos statula. Aplankysite tajų architektūros stebuklą Karališkuosius rūmus (Grand Palace) – kompleksą spindintį auksu ir prabanga. Šie rūmai 150 metų buvo oficiali Tailando karalių rezidencija ir iki šiol laikomi tajų galios ir dvasingumo simboliu. Taip pat aplankysite gražiausią ir svarbiausią Smaragdinio Budos šventyklą (Emerald Buddha), kuri yra įsikūrusi Didžiųjų Rūmų komplekso teritorijoje. Smaragdinis Buda yra labiausiai Tailande garbinama Budos statula. Toliau ekskursiją tęsite pasiplaukiojimu Bankoko kanalais ir aplankant didžiausią Pietryčių Azijoje brangakmenių galeriją Gems Gallery. Laisvas laikas. Pageidaujant vakare siūlomas plaukimas laiveliu Chaophraya upe su vakariene (apie 50 EUR). Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. BANKOKAS–TURGUS ANT VANDENS–KANČANABURI–UPĖ KVAI (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių vykstame į Kančanaburi miestą. Kančanaburi – tai džiunglių kurortas, įsikūręs 130 km į vakarus nuo Bankoko. Pakeliui užsuksite į kokoso riešutų fermą ir autentišką „plaukiojantį turgų“ – Damnoen Saduak, iki šių dienų išlaikiusį senovines prekybos medinėse valtyse tradicijas. Nuvyksite į karališkąsias medžio dirbtuves, kuriose meistrai kuria puikius dirbinius ir tiko medžio. Pamatysite įžymųjį tiltą per Kvai upę. Kvai upė – nuostabus rojaus kampelis džiunglių širdyje, kur pamirštamas civilizacijos triukšmas ir visi rūpesčiai. Pietūs. Galimybė pajodinėti drambliai (apie 25 EUR). Grožėdamiesi uolėtais kalnais ir kriokliais, laiveliais plauksime į džiunglių viešbutį ant vandens. Vakarienė. Laisvas laikas, kurio metu galėsite aplankyti Mon kaimelį ar paplaukioti upe. Vakarienė viešbutyje. Vakarienės metu yra galimybė užsisakyti Mon kultūros pasirodymą (apie 5 EUR/asm.) Nakvynė 3* viešbutyje ant vandens JUNGLE RAFTS.

5 DIENA. KANČANABURI–PATAJA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vykstate į Erewan nacionalinį parką su žymiais vandens kriokliais. Laisvas laikas parke maudynėms ar kopinėjimui. Pietūs vietiniame restoranėlyje. Po pietų vykstate į Patają (apie 320 km.). Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. PATAJA
Pusryčiai. Pusės dienos ekskursija į Nongnučio tropinį botanikos sodą, kuris įsikūręs 202 ha teritorijoje. Tai didžiulis poilsio parkas tipiškoje Tailando aplinkoje. Pamatysite tradicinius tailandietiškus namus bei įvairių augalų (orchidėjų, palmių, bananų, bonsų, kaktusų) sodus. Komplekse taip pat yra zoologijos ir drygelių sodas. Parke kasdien vyksta kultūros ir dramblių pasirodymai, pritraukiantys minias lankytojų.


7–9 DIENA. PATAJA (pusryčiai)
Pusryčiai. Poilsis prie jūros Patajoje.
Poilsio metu Jums bus pasiūlytos ekskursijos į Alkazarto pasirodymą (apie 35 EUR), tailandietiškas masažas 2 val. (apie 20 EUR), Coral Koh Larn salą (apie 45 EUR), pasijodinėjimas drambliais (apie 40 EUR).


10 DIENA. PATAJA–KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Pusryčiai. Išvykstate į Koh Chang salą (pervežimas be gido, apie 260km., trukmė apie 4-5 val. su kėlimusi keltu). Tai viena iš penkiasdešimties Ko Chang nacionaliniame parke esančių salų, išsidėsčiusių Siamo įlankoje, netoli Tailando ir Kambodžos sienos. Sala primena mažą rojaus kampelį – čia nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai ir krištolo skaidrumo vanduo. Nakvynė viešbutyje.

11–13 DIENA. KOH CHANG SALA (pusryčiai)
Pusryčiai. Poilsis Koh Chang saloje. Nakvynė viešbutyje.


14 DIENA. KOH CHANG SALA–BANKOKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Vykstate į Bankoko oro uostą (pervežimas be gido, apie 330 km., trukmė apie 6 val.). Skrydis į Vilnių su 1 persėdimu.


15 diena. VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

 

Kelionės datos:
įvairios pagal Jūsų pageidavimą ir skrydžio tvarkaraščius.

Kelionės kaina nuo 1495 eur/asm.
*kaina priklauso nuo pasirinktų viešbučių pažintinio-poilsinio turo metu. Detalesnės informacijos teiraukitės mūsų agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė autobusu/mikroautobusu pagal programą;
– apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose pagal programą pasirinktinai (12 nakvynių: 2 nakvynės Bankoke; 1 nakvynė Upe Kwai; 5 nakvynės Patajoje; 4 nakvynės Koh Chang saloje);
– pervežimai pagal programą;
– maitinimas pagal programą (pusryčiai, 2 pietūs, 1 vakarienė);
– poilsio metu Patajoje ekskursija į Nongnučio tropinį botanikos sodą;
– rusiškai, latviškai arba lenkiškai kalbančio gido paslaugos.

Į kelionės kaina neįskaičiuota:
– lėktuvo bilietai Vilnius-Bankokas-Vilnius (kaina tikslinama pasiūlymo pateikimo metu, apie/nuo 700 EUR/asm.);
– asmeninės išlaidos;
– sveikatos draudimas;
– arbatpinigiai gidui (apie 15 EUR/asm.).

*Naujametiniu, šventiniu ar aukšto sezono periodu, kelionių kainos aukštesnės dėl didesnės lėktuvo bilietų ir viešbučių kainų . Teiraukitės agentūroje.

Pastaba:
-kelionės kaina nurodyta vykstant 2-iems asmenims. Esant daugiau žmonių kaina būtų mažesnė.
-kelionė gali būti organizuojama tik Jums ar Jūsų grupelei žmonių.

Daugiau informacijos teiraukitės mūsų agentūroje keliones@starttravel.lt arba +37067335773

Lietuvių

Uždarosios akcinės bendrovės START IN veiklos sritys: