AUKSINIS TRIKAMPIS SU AJURVEDA

Kelionės programa

INDIJA 12n/13d.
DELIS – DŽAIPURAS – ABHANERIS – AGRA – KOČIS

Leiskitės į užburiančią kelionę po Indijos širdį su mūsų išskirtiniu turu po Auksinį trikampį. Tyrinėkite turtingą Delio istorinių paminklų gobeleną, grožėkitės žymiuoju Tadž Mahalu Agroje, pasinerkite į gyvybingą rožinio miesto Džaipuro kultūrą ir pajuskite dvasinę palaimą pasinerdami į Ajurvedą ramiuose Keralos kraštovaizdžiuose. Šis kruopščiai parengtas maršrutas žada vientisą istorijos, architektūros ir kultūrinės įvairovės derinį, užtikrinantį nepamirštamą ekspediciją po žaviausias Indijos vietas bei sveikatingumo derinį Jūsų kūnui, protui ir dvasiai. Prisijunkite prie mūsų šiame nepaprastame nuotykyje, kur kiekviena akimirka yra lobis, belaukiantis, kol bus atrastas.

1 DIENA. ATVYKIMAS Į DELĮ

Po šilto sutikimo oro uoste su gyvų gėlių girliandomis, kurį surengs atstovas arba gidas, svečiai bus nuvežti į viešbutį. Atvykus į viešbutį, atstovas padės atlikti registracijos procedūras. (Registracijos laikas skiriasi priklausomai nuo viešbučio, bet paprastai tai būna nuo 14.00 iki 15.00 val.) Nakvynė viešbutyje.
Delis. Paslaptis, magija, siautulys. Sveiki atvykę į Delį, dvasių ir 25 milijonų žmonių miestą. Indijos sostinė, tarsi rytų Roma, nusėta prarastų imperijų relikvijomis. Delis – tai gyvybingas turtingos istorijos, įvairialypės kultūros ir šiuolaikinio vystymosi mišinys. Kaip keliautojas susidursite su žaviu senovinių paminklų, šurmuliuojančių turgų ir šiuolaikinių patogumų deriniu. Miestas skirstomas į Senąjį Delį su siauromis gatvelėmis ir istorinėmis vietomis, tokiomis kaip Raudonasis fortas ir Džama Masdžidas, ir Naująjį Delį, kuriam būdingos plačios alėjos, vyriausybiniai pastatai ir žymūs objektai, tokie kaip Indijos vartai ir Humajūno kapavietė.

2 DIENA. DELIS

Pusryčiai viešbutyje ir ekskursija po Naująjį ir Senąjį Delį. Nakvynė viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija po Delį – visa diena.
Delis žada įvairiapusę ir turiningą patirtį. Ekskursija prasideda apsilankymu Bangla Sahib gurudvaroje– ramioje sikhų šventykloje. Pasinerkite į dvasinę atmosferą ir tapkite bendruomenės virtuvės, kurioje savanoriai tiekia maistą, liudininkais. Toliau važiuokite pro Indijos vartus, didingą karo memorialą ir žymius vyriausybinius pastatus, kuriuose atsiskleidžia šiuolaikinė miesto architektūra ir istorinė reikšmė. Keliaukite į Kutb Minarą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, ir pasigrožėkite aukščiausiu pasaulyje mūriniu minaretu. Apžiūrėkite įmantrius raižinius ir aplink esantį archeologinį kompleksą.
Keliaukite į senąjį Delį, kur laukia šurmuliuojančios gatvės ir turgus. Trumpas sustojimas prie Radž Gato – Mahatmos Gandžio memorialinio komplekso. Aplankykite Džama Mašidą, vieną didžiausių Indijos mečečių, ir pasinerkite į jos architektūrinę didybę. Pasivažinėkite rikša siaurais senojo Delio skersgatviais, pasinerdami į judrią atmosferą ir vietinį gyvenimą. Čandni Čoukas (senasis Delio turgus) – vienas seniausių ir judriausių turgų, siūlantis spalvų, skonių ir kultūrinės įvairovės kaleidoskopą, kur siaurais takeliais driekiasi parduotuvėlės, prekiaujančios prieskoniais, tekstile, juvelyriniais dirbiniais ir gatvės maistu. Istorija alsuojančiame turguje galima susipažinti su turtingu Delio paveldu ir pasinerti į žavų tyrinėjimo labirintą. Pasivaikščiojimas po kvapnų prieskonių turgų, kuris džiugina jusles spalvinga prieskonių ir žolelių įvairove. Sustojimas fotografavimui prie Raudonojo forto važiuojant pro didingą paminklą. Šis visos dienos nuotykis Delyje – tai visapusiška patirtis, kurioje dera dvasinė ramybė, istorinės vertybės ir gyva šiuolaikinės bei senosios Indijos esmė.

3 DIENA. DELIS-DŽAIPURAS
Pusryčiai viešbutyje ir išvykimas į Džaipurą (300 km / 5-6 val.).
Pasirinktinai: galima pasirinkti skrydį iš Delio į Džaipurą (už papildomą mokestį).
Atvykę į Džaipurą, apsistokite viešbutyje. Nakvynė

Džaipuras – rožinis miestas. Džaipūras, vadinamas „Rožiniu miestu“, yra žavinga vieta Indijoje, kurioje gausu istorijos, architektūros ir gyvybingos kultūros. Keliaudami čia rasite kerintį karališkojo paveldo ir šiuolaikinių lankytinų vietų derinį. Garsiausias miesto objektas yra Hawa Mahal, arba Vėjų rūmai, stulbinantis rausvas fasadas su sudėtingo dizaino langais. Miesto rūmai – didingas kompleksas, kuriame įrengti muziejai ir kiemai, ir Džantar Mantaras – senovinė astronomijos observatorija – tai Džaipuro architektūrinio meistriškumo pavyzdys. Būtina aplankyti Amero fortą – didingą tvirtovę, įsikūrusią ant kalvos, nuo kurios atsiveria panoraminiai aplinkinio kraštovaizdžio vaizdai. Džaipuras taip pat garsėja spalvingais turgumis, kuriuose galima įsigyti tradicinių rankdarbių, tekstilės dirbinių ir papuošalų. Džaipuras, pasižymintis rūmų architektūra, gyvybingais turgumis ir kultūriniu turtingumu, suteikia lankytojams galimybę susipažinti su Indijos karališkąja istorija ir šiuolaikiniu dinamiškumu.

4 DIENA. DŽAIPURAS
Pusryčiai viešbutyje, ekskursija po Amero fortą ir Džaipuro miestą. Laisvas laikas Džaipuro vietiniuose turguose. Nakvynė viešbutyje.
Ameras ir Džaipuras – apžvalginė ekskursija. Pradedame nuo Amero forto ir važiuojame džipais prie forto. Ameras yra maždaug už 11 km nuo Džaipuro. Šiuo metu jis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir buvo Amero kačvahų bastionas. Rūmai yra gražus hinduizmo ir mogolų stilių lydinys. Kontrastas tarp atšiaurios išorės ir viliojančio interjero tiesiog negali nenustebinti. Leisdamiesi žemyn aplankykite paveldo statinį-Panna-Meena ka kund, kuris yra kvadrato formos laiptų aikštelė su gretimais laiptais iš visų keturių pusių ir kambariu šiaurinėje sienoje. Grįšime į miestą, pakeliui užsuksime į Tadž Mahalą. Turbūt ramiausias vaizdas Džaipuro chaoso apsuptyje yra nuostabūs Džal Mahalo Džaipuro vandens rūmai. Trumpai sustokite Džaipuro brangakmenių ir kilimų dirbtuvėse, kad pamatytumėte, kaip vietiniai amatininkai iš žaliavų kuria stebuklus.
Vėliau, antroje dienos pusėje, aplankykite Džantar Mantarą, kuris dabar yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, Džantar Mantaras Džaipure laikomas didžiausia iš penkių astronomijos observatorijų, kurias pastatė Džaipuro įkūrėjas maharadža Sawai Jai Singh II. Joje yra šešiolika geometrinių prietaisų, skirtų laikui matuoti, dangaus kūnams stebėti ir planetų orbitoms aplink Saulę stebėti.
Miesto rūmai– nuostabus Mogolų ir Radžputų architektūros derinys, kuriuose iki šiol gyvena paskutinė valdančioji karališkoji šeima, įsikūrusi privačioje rūmų dalyje. Miesto rūmų kompleksą sudaro Mubarak Mahal (priėmimo rūmai) ir Maharani rūmai (karalienės rūmai). Prieš pradėdami tyrinėti vietinį turgų, sustokite nusifotografuoti prie vieno garsiausių pasaulyje Hawa Mahal fasado.

5 DIENA. DŽAIPURAS – ABHANERIS – AGRA
Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Abhanerį, atvykus aplankykite Čand Baori šulinį su laipteliais (be gido). Toliau važiuokite į Agrą. Atvykę aplankykite Agros fortą ir marmuro dirbtuves, o tada apsistokite viešbutyje.
Vakare – pasirinktinai teatralizuotas spektaklis, vaizduojantis Tadž Mahalo istoriją.
Nakvynė viešbutyje.

Abhaneris – Čand Baori šulinys su laiptais. Čand Baori yra šulinys, esantis Abhanerio kaime Indijos Radžastano valstijoje. Jis siekia apie 30 m į žemę, todėl yra vienas giliausių ir didžiausių šulinių Indijoje.

Agra. Agra, miestas šiaurės Indijoje, garsėja tuo, kad jame stovi vienas žymiausių pasaulio paminklų – Tadž Mahalas. Šis nuostabus balto marmuro mauzoliejus, kurį pastatė imperatorius Šachas Džahanas savo žmonos Mumtaz Mahal atminimui, yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir simbolizuoja amžiną meilę. Be Tadž Mahalo, Agra gali pasigirti ir kitais istoriniais perlais, pavyzdžiui, Agros fortu – į UNESCO sąrašą įtraukta tvirtove, kurioje susipina islamo ir hinduizmo architektūros stiliai. Mieste taip pat galima pažvelgti į Mogolų epochą per tokius statinius kaip Itimad-ud-Daulah kapas ir Mehtab Bagh, iš kurių atsiveria panoraminis vaizdas į Tadž Mahalą per Jamunos upę.
1565 m. Akbaro pastatytas Agros fortas yra dizaino ir statybos šedevras. Forto teritorijoje yra daugybė išskirtinių pastatų, tarp jų Moti Masjid, Diwan-i-Aam, Diwan-i-Khas ir kt.

Marmuro dirbtuvės: Marmuro dirbtuvėse vietiniai amatininkai demonstruoja savo marmuro inkrustacijos įgūdžius. Manoma, kad Agros amatininkai yra menininkų, kurie buvo tikrieji Tadž Mahalo darbininkai, palikuonys.

Pasirinktinai – Mohabbat The Taj šou. Pasimėgaukite vakaru „Mohabbat The Taj“ šou. Šis populiarus šou – Tadž Mahalo istorijos pasakojimas. Pasinerkite į šokius, muziką ir dainas ir sužinokite, kaip imperatoriaus Šacho Džahano ir jo žmonos Mumtaz meilė įkvėpė Tadžą.
Pasirinktinai: šou metu suteikiamos ausinės su įvairiomis kalbomis. Mėgaukitės muzikine ekstravagancija, pasakojančia Tadž Mahalo istoriją. Sekite imperatoriaus Šacho Džahano ir jo žmonos Mumtaz Mahal meilės istoriją. Pasinerkite į spalvingus šokius, dainas, muziką ir dekoracijas, įskaitant Tadžo kopiją.

6 DIENA. AGRA – DELIS – KOČIS – AJURVEDA

Apsilankymas Tadž Mahale saulėtekio metu ankstyvą rytą. Po apsilankymo grįžkite į viešbutį, kur laukia kasdienė veikla ir pusryčiai. Išsiregistruokite ir važiuokite į Delio oro uostą (200 km, 4 val.). Skrydis į Kočį (artimiausias oro uostas prie Jūsų Ajurveda viešbučio). Atvykimas į Kočį, susitikimas su kompanijos atstovu ir pervežimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Tadž Mahalo apsilankymas saulėtekio metu. Tadž Mahalo lankymas saulėtekio metu. Tadž Mahalą pastatė sielvarto prislėgtas imperatorius Šachas Džahanas kaip paminklą savo mylimai žmonai Mumtaz Mahal. Tadž Mahalas fenomenalus ne vien savo grožiu, kuris spindi, bet ir išsamiu planavimu bei dizainu, kuris buvo įgyvendintas jį kuriant, ir nežemiška meilės įamžinimo idėja. Švelnūs raižiniai marmure konkuruoja su puošnia pietra dura (inkrustacijos technika). Lazurito, karneolio, perlamutro, agato ir smaragdo raštai inkrustuoti gėlių ir geometriniais raštais pačiame marmure (Tadž Mahalas penktadieniais nedirba). Po Tadž Mahalo apžiūros grįžkite į viešbutį pusryčių ir kasdienių pramogų.

7 DIENA. AJURVEDA

Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.


Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

8 DIENA. AJURVEDA

Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.


Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

9 DIENA. AJURVEDA

Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.

Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

 

10 DIENA. AJURVEDA

Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.

 

Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

 

11 DIENA. AJURVEDA
Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.

Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

12 DIENA. AJURVEDA

Poilsis ajurvediniame viešbutyje apima:

 • maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė;
 • visi patiekalai pagal vegetarišką ajurvedinę virtuvę pagal gydytojo pasiūlytą dientą;
 • kasdieniniai jogos užsiėmimai;
 • kasdieninė Ajuvedos terapija;
 • gydytojo konsultacija;
 • kai kurie vaistai gali būti įtraukti.

Pageidavus, papildomas paslaugas galima užsisakyti viešbutyje.
(programa gali skirtis priklausomai nuo viešbučio)

 

13 DIENA. IŠVYKIMAS.

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis namo arba į Delį (priklausomai nuo skrydžių grafiko).

 

14 DIENA. GRĮŽIMAS Į LIETUVĄ.

 

Kelionės datos:
įvairios pagal Jūsų pageidavimą ir skrydžio tvarkaraščius.

Kelionės kaina nuo 1505 eur/asm.


*kaina priklauso nuo pasirinktų viešbučių pažintinio-poilsinio turo metu. Detalesnės informacijos teiraukitės mūsų agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė autobusu/mikroautobusu/automobiliu pagal programą su vairuotoju;
– 5 nakvynės 3*-4* viešbučiuose su pusryčiais pagal programą pasirinktinai (viešbučio kategoriją galima rinktis, kaina skiriasi);
– 7 nakvynės Ajurveda viešbutyje su maitinimu (pusryčiai, pietūs ir vakarienė) ir programa;
– pervežimai pagal programą;
– maitinimas pagal programą (pusryčiai) / galima užsakyti vakarienes pažintinio turo metu, priemoka apie 120 eur;
– vietinis gidas anglų kalba praveda ekskursijas pažintiniuose objektuose;
– pasivažinėjimas rikšomis senojo Delio turguje ir Varanasyje;
– važiavimas džipais į kalną ir nuokalnę Džaipure (Amber Fort);

Į kelionės kaina neįskaičiuota:
– lėktuvo bilietai Vilnius-Delis-Vilnius (kaina tikslinama pasiūlymo pateikimo metu, apie/nuo 700 EUR/asm.);
– vizos mokestis;
– lėktuvo bilietai Delis-Koči-Delis;
– maitinimas nepaminėtas programoje;
– įėjimo mokesčiai į lankomus objektus (apie 90 eur);
– asmeninės išlaidos;
– sveikatos draudimas;
– arbatpinigiai gidui.

*Naujametiniu, šventiniu ar aukšto sezono periodu, kelionių kainos aukštesnės dėl didesnės lėktuvo bilietų ir viešbučių kainų. Teiraukitės agentūroje.

Pastaba:
-kelionės kaina nurodyta vykstant 2-iems asmenims. Esant daugiau žmonių kaina būtų mažesnė.
-kelionė gali būti organizuojama tik Jums ar Jūsų grupelei žmonių.

 

Daugiau informacijos teiraukitės mūsų agentūroje keliones@starttravel.lt arba +370 673 35773

Lietuvių

Uždarosios akcinės bendrovės START IN veiklos sritys: